Игри 100-метров състезание онлайн

Игри 100 Metres Race

100-метров състезание

100 Metres Race

Олимпийските игри - голямо събитие в света на спорта. Много представители от различни страни се събират на едно място, че ще бъде, за да разберете кой от тях по-силен, по-бързо, и които след няколко години ще се считат за най-добрият шампион в този спорт. Днес, игра 100 Meter надпревара ще вземат участие в спортни състезания в течаща сто метра. Тя ще бъде доста интересно и по някакъв начин е трудно, защото ще се работи срещу най-добрите представители на други страни. В началото на играта, която ще изберете характер и страната, за която ще действа. Чрез този избор ще бъде в началото с опонентите си. След като сигналът е звучеше трябва да тече по-бързо към финалната линия. Управление на оборотите чрез два ключа"наляво, надясно"на клавиатурата на компютъра. Кликнете върху тях в същото време, ние ще дадем спортист ускорение и скорост. Така разпръсната бегач ние ще дойде до финалната линия първи и спечели състезанието. След като премина първия квалификационен кръг, да преминем към друг. И така, докато не спечели шампионата. Ако загубим, след това излетя от турнирната мрежа и вашата страна не спечели златен медал. Така че всичко зависи от вас и вашата ловкост. Game 100 Meter Race има много добре обмислен заговор и добре изготвени графика. Всички фенове на спортни игри започнала да играе в 100 Meter Race от първата минута падането в атмосферата, което ще ви забави много и няма да може да се откъсне за момент, докато не спечели този конкурс. Open игра 100 Meter надпревара в нашия сайт и да докаже на всички, че сте достоен за титлата световен шампион в тичане на сто метра. Успех и добро настроение!